Dekadę temu zachwycała swoją urodą i oryginalnością wokalu, a dzisiaj powraca na scenę muzyczną a wraz z nią piosenki Nelly Furtado, które musisz sobie przypomnieć!

Nelly rok temu powróciła na salony po bardzo długiej przerwie z nową płytą, a wszystkie portale plotkarskie huczały na jej temat, oceniając jak bardzo się zmieniła. Ale teraz nie o tym. Czas przypomnieć jej największe hity, przy których można się super bawić – tak samo super jak 10 lat temu.

Zacznijmy od płyty i utworów, która przyniosła Furtado światowy sukces. Mowa tutaj o „Whoa, Nelly”. Jej pierwszy album studyjny dał nam takie utwory jak „I”m Like A Bird” czy „Turn Off The Light”. Są to kawałki, które na pewno powodują uśmiech u pokolenia Y.

Piosenki Nelly Furtado, które musisz sobie przypomnieć! – powrót muzy Timbaland’a

Jednak, to z trzeciej płyty „Loose” wyłoniły się największe hity. Na płycie możemy często usłyszeć też Timbaland’a. Zacznijmy w takim razie od ich wspólnego kawałka „Promiscuous”.  Utwór w krótkim czasie zajął pierwsze miejsce na listach Billboard, a teraz króluje jako utwór nr.1 Spotify na profilu Nelly.

Kolejne utwory to „Say it right” i „Maneater” Obie te piosenki, są z płyty „Loose” z 2006 roku.

Według mnie, te piosenki Nelly są nieśmiertelne i na słuchawkach będą gościły jeszcze przez wiele lat. Dziękuje Ci za te super kawałki!

Maria Jakubik

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤInstagram